Jeta-pr
Clock  
  Fillimi
  Hitet e Javes
  Hitet e Muajit
  Albumet 2008
  Albumet 2007
  Albumet 2006
  Albumet 2005
  Poezi Per Fen Islame
  Dashuria ne Internet
  Alfabeti i Dashuris
  Ligjet e Dashuris
  Poezi Ne Foto
  Poezi Dashurie
  Photo
  Programet e Zgjedhur nga Directori
Alfabeti i Dashuris

Alfabeti i Dashuris?


A--E Don Me Zemer

B--Besnik i/e eshte

C--Bukurosh i/e eshte

D--Deshiron me Fol Me Ty

DH--Nuk te Tradhton

E--Tranohet kur te sheh por nuk te Tregon

E--Han e Pin Veq per ty Mendon

F--I Pelqen Sjellja Juaj

G--Te Ruan Vetem Ty

Gj--I Pelqen Stili Juaj

H--Ka Deshir Met Ndegju Kur Fol

I--Mendon Me Kalu Me Ty 

J--Eshte Gjeloz/e

K--Nuk Deshiron Me Kalu Pa Te Njohur

L--Njeri Shum i Ndershem dhe Serioz

M--Qan Kur Nuk Del Ne Takim

N--Rrin i/e Vetmuar Dhe Mendon Per Ty

Nj--Seriozisht e Ben te Lumtur

O--Te Lyp Por Nuk Te Gjen

P--I Pelqejn Syt dhe Buzet e Tua

L--Te Thot Ste Dua Por Tranohet Mbas Teje

LL--Oren e Harron kur Del ne Takim

Q--Te Ndjek Mbas

R--Te Lyp ne Qdo An por ste Gjen

RR--Seriozisht te Don

S--Ka Deshir me pas Foton Tende

SH--Deshiron met pas ne Qetsi

T--Te Pelqen Trupi i Saj/Tij

TH--Ty te ben shum te Lumtur

U--Ti e Don por nuk i Tregon

V--Ne Shkoll te ka Pa por nuk Flet me Ty

X--Ty te Pelqen te Folurit dhe te Qeshurit e Saj/Tij

XH--Keni me pas Lumturi  gjate Jetes

Y--Ti Me Teper e Enderron

Z--Gjithmon i Intereson per Ty

ZH--Nuk Beson sa Shum te Don


 
   
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free