Jeta-pr
Clock  
  Fillimi
  Hitet e Javes
  Hitet e Muajit
  Albumet 2008
  Albumet 2007
  Albumet 2006
  Albumet 2005
  Poezi Per Fen Islame
  Dashuria ne Internet
  Alfabeti i Dashuris
  Ligjet e Dashuris
  Poezi Ne Foto
  Poezi Dashurie
  Photo
  Programet e Zgjedhur nga Directori
Hitet e Muajit

tyyp 2 po 2 - Jetoj
tyyp Adelina Ismajli - Komplet Album
tyyp Adelina Tahiri & Loti - Vuaj
tyyp Adelina Tahiri - Eliksir [ album 2008 ]
tyyp Adelina Tahiri - Genjeshtar
tyyp Adelina Tahiri - Wiski
tyyp Adelina Thaqi Visar Rexhepi - Kontrast
tyyp Adelina Thaqi dhe Visar Rexhepi - Kontrast
tyyp Adem Ramadani - Mire se erdhe Ramazan
tyyp Adnan Daci - Kan kaluar dit e nat
tyyp Adnan Daci- Ishin puthje mekatare
tyyp Adrian Gaxha - Vetveten e mashtroj
tyyp Aferdita Elshani-Mallkoj ditet-2008
tyyp Afrim Muqiqi - Thrret Prizreni mori Shkoder
tyyp Agimi , Valon Azizi , Mimoza Shkodra - Live
tyyp Agron Ahmeti - Moj tradhtare ( 2008 )
tyyp Ajet Sinani - Dashni e par [ album 2008 ]
tyyp Ajet Sinani - Hajde zemer [album 2008]
tyyp Ajet Sinani - Qysh koka gurbeti
tyyp Alban Skenderaj - Afer dhe Large
tyyp Albana Mesuli - Hidhet vallja me tupana
tyyp Albani dhe Orinda Huta - Tradhetia 2008
tyyp Alberie Ft. Don Pizhi - E ndezim pak
tyyp Aleksander Gjelaj , Bleona Qereti - Kenga e Cun Mules
tyyp Alida - Te dua per jete 1
tyyp Altin Shira - C'po me hiken beqarnia
tyyp Anjeza Shahini - Erdhi momenti
tyyp Anjeza Shahini - Erdhi momenti [album 2008]
tyyp Anonimos - A Beson
tyyp Anonimos - Hajde ti Luje
tyyp Anonimos Ft. Agresioni - Ska Shanca
tyyp Antre - Ujku
tyyp Ar Mi Al - Rrotullitma Haver
tyyp Arben Gashi - Filloj dasma ( album 2008 )
tyyp Ardian - Fshij lotet moj nene
tyyp Ardiana Kabashi - Hajde hajde
tyyp Armial Albumi ( Album 2008 )
tyyp Armial Ft. Dj Blunt - Ta Fali ( 2008 )
tyyp Armial Ft. Dj Blunt - Ta Fali [2008]
tyyp Arta Bajrami - Falet kjo zemer
tyyp Artan Durmishi - Expose Sexy BaBy
tyyp Artan Kola & Anila Mimani - Te therras
tyyp Aurora - Genjeshtare
tyyp Aurora - Kuq e Zi
tyyp Aurora ft. Aferdita Pllana - Mia Aferidita
tyyp Avdi Avdiu - Kush te ka rrejte e kush te ka than
tyyp Az-M Ft. Da.KiLLa - Dominojna
tyyp Aziz Murati , Drita Musliu - Lulie bleholla
tyyp BIG-TONI
tyyp Bajram Gigolli - Jo nuk ndahet Mitrovica live
tyyp Bashkim Spahiu - Album [2008]
tyyp Bekim Kastrati - Dy pika lot ( Album )
tyyp Bekim Kumanova - Tallava - Nakushtakin DuMe Knu
tyyp Berkan - Mama Mia
tyyp Besa - Engjejt Vrasin Njelloj ( Top Fest 5 Fituese )
tyyp Bim Bimma ft Mc. Kresha - Hustlin (remake)
tyyp Bledis - Kujtim Mbi Det
tyyp Bleona Qereti - Live Potpuri 2008
tyyp Bleona Qerteti - Magnetic
tyyp Blerina Kastrati - Flutura
tyyp Blerina osaj - E di
tyyp Blero -un me ty 2008
tyyp Blero dhe Kaos - Tkom mall
tyyp Bleta Mulliqi - Dance Avec Moi
tyyp Blinera Krasniqi - S'dua Te Flas
tyyp Bubulina ft. Blero - Endrra Ime
tyyp Buja - Motra Ekit
tyyp Buqja - Lotet e sinqerta
tyyp Burim Aliu - Zemra zemren po e thrret
tyyp Burn - Te shihja si nje engjell
tyyp Burraj ft Mentor Kurtishi - Mfal per dashni ( 2008 )
tyyp Ciljeta - Jorgjica
tyyp Ciljeta - Jorgjica [HG]
tyyp Ciljeta - Lolita
tyyp Ciljeta dhe Ingrid - Puci Puci
tyyp Curri Pammon Ft. Dj Blunt - Kapu ti
tyyp Cyanide ft. N.A.G Invador - A ma kishe jep
tyyp D.u.d.A - Ku jeni
tyyp DJ Blunt feat. Ghetto Gold - A po don kesh
tyyp DJ Blunt ft. Real1 dhe Mc Kresha - Classy
tyyp DJ FLO feat.Elvana Gjata - Vetes House Mix 2008
tyyp DMC Feat Kobra - Ideatorat 2008
tyyp DMC Ft. Rrugaci i Art , Kobra - Smun
tyyp DMK - Lider i Jetes Time
tyyp Da Ghost Ft. Fuga - Boundage
tyyp Da Ghost ft. K-Master - Sa her
tyyp Da Ghost, BzB, K-Master INFINIT CREW
tyyp Da Killa - This is my life
tyyp Da ghost ft.Blero - Kejt anash
tyyp DaOne ft. Slik&Crack - Fresh 2008
tyyp Dafina Zeqiri - Adios
tyyp Dafina Zeqiri - Harrimi i Dashuris
tyyp Dafina Zeqiri - I pabese
tyyp Dafina dhe Hekurani - Knockdown
tyyp Dani - 75 Min ( Live )
tyyp Dani - Aman e kam dasht ( Album 2008 )
tyyp Dani - Nje mbi nje akrepat
tyyp Defrim Behluli - Kjo Vere
tyyp Dida,Qela,Kovaqi - Liri thrret edhe shqiptari [ album 2008 ]
tyyp Dj Blunt - Go DJ Ft Real 1 dhe Big Xig
tyyp Dj Blunt - Puff n Blow ft DOG
tyyp Dj Endi Ft. Big Boy Niti - Keq Shume Keq
tyyp Dj Suat - Syt e Zi
tyyp Dj Suat feat.Mc Lara and Mc Shkupi - Na ju Shkelim
tyyp Dj Suat feat.Presioni dhe Klepto - Per Liri oficial remix
tyyp Dj-blunt - Iliros - Bim Bima Tik Tallk
tyyp Dj@FLO ft.Etno Engjujt - All night (Remix)
tyyp Don Arbas Ft. Loco - Biatch
tyyp Dona - Frik Ty Nuk Te Kam
tyyp Dr.Nushi ft. Ekrem Gj, Misterioz - Na Ma T'Fort (prod by Dr.Nushi)
tyyp Dr.Nushi ft. Toni - Ndrroni Pak
tyyp Dredha - Fjala e nxjerr Fjalen
tyyp Dredha feat.Dj SuaT - Uehh
tyyp Driton - Mixtape 2008
tyyp Driton - No Smokin
tyyp Driton Ajeti - Muzika
tyyp Duda - Jeta jem
tyyp Duda - Perher te fundit
tyyp Duli - Tallava per Metinin LIVE
tyyp ETNA - Maturant 2008
tyyp Eclipse - Ma t mirt
tyyp Eda - Pritem se do vij
tyyp Edita Sopjani - Per ty jetoj
tyyp Edona Ft. Kosovare - Mjaft
tyyp Edona LLaLLoshi - Therret Prizereni Mori Shkoder 2008
tyyp Edona Llalloshi - Dy keng te reja
tyyp Ekrem Gj - 8-she Per qdo dit [
tyyp Ekrem Gj - Kom Pa
tyyp Eli - E humba Bastin
tyyp Eli - Nuk ta fali
tyyp Elmirandi - Live Per Ferizaj
tyyp Eltina - Pran teje dua te rri
tyyp Elton Kadrija
tyyp Elvana - Vetes remix
tyyp Elvana Gjata - Vetes
tyyp Emal Fejzullahu - Ti prit edhe pak ( Summer Mix )
tyyp Emine - E Kam Nje Hall
tyyp Emine-E Kam Nje Hall
tyyp Emir Batllava - A harrohet ajo nat
tyyp Emir Batllava - Mos Qaj Ti
tyyp Emir Batllava - U Ndam ne Erresire
tyyp Emmy - Kiss Kiss
tyyp Emrah - K - Mein leben in der hoelle gebracht
tyyp Eneda Tarifa - Thurrje
tyyp Eneida Tarifa ft.Fabi - Nuk Mund te marresi
tyyp Eni Koci - Shprese Kerkon Nga Ti ( 2008 )
tyyp Enis Bytyqi Ft. Andin Randobrava - Te ndjej
tyyp Enkelejda dhe Hysni Alushi - Cameri Nuse Me Halle
tyyp Enki - Nuk je vetem ti
tyyp Erga Halilaj - Stacioni i Fundit
tyyp Erkani dhe Aferdita Elshani
tyyp Ermal Fejzullahu - Aman Aman
tyyp Ermal Fejzullahu - Ku i Kam Shoket e Mi
tyyp Ermira Kola - Marjana
tyyp Eroll Murati - Ame Do,asme do
tyyp Erresira e Jetes - Jom njeri
tyyp Esad Aemi - Luj me mua luj [album 2008]
tyyp Esad ademi - Te Kam Dashur
tyyp Etno Engjujt - Erdha Nga Kosova
tyyp Etno Engjujt ft D Master Le Per muMama
tyyp Etno Engjujt ft. Lyrical Son, Kaos - Besnik Qaka - All night
tyyp Etno engjujt ft Hekuran - Qe nje jav
tyyp EuroVizion 2008
tyyp Ex KinG - Edhe ni Dite pa Ty
tyyp Ex KinG a.K.a Emperor - Kalle Krejt
tyyp Ex KinG ft .Maestro ft Dicarlo - Qifti Jot Nanush [ NEW HIT ]
tyyp Ex KinG ft. DMF,Skiz - Monotoni
tyyp Ex KinG ft. k0ki - DoubleBeat - DMF - Apokalips [ New HIT ]
tyyp Ex King - Shiu i fundit ( SHUM E FORT )
tyyp Ex King ft. Minatori - Ne Duart Tua Do Te Vdes
tyyp Ex King ft. k0ki - 2 Song NEW
tyyp Ex king - Autodidaktoj
tyyp F-Tim ft Kas - 247
tyyp F-Tim ft Triolla - A bon
tyyp FB - IT's my life
tyyp Fabi & Eneida Tarifaj - Nuk mund te marresh
tyyp Fadili dhe Lumja - Live Tallava
tyyp Faik Ismajli - Vajzat e Mitrovices
tyyp Faraoni G - Ta Fu
tyyp Fati Sinani - Vaji i nenes
tyyp Fatime Kosumi, Tuta Kurti, Vesa Luma - Potpuri Gzuar Me Tupan 2008
tyyp Fatlum Zeka - Bum Bum Bum
tyyp Fatlum Zeka ft. Jimmy - Hajde de
tyyp Fatmir Bajra - Morina
tyyp Fatmir Elezi & Suat Ajdini - Tallava (Live)
tyyp Fatmire Mjaku - Dua
tyyp Fatmire Mjaku - Simpatia
tyyp Felon Records - Qe Qa Oh Felloni Album 2008
tyyp Fersan Jusufi - Mos qaj ti 2008
tyyp Fisnik Ristemi - Maturantet
tyyp Flamuri-Nostalgjia
tyyp Flora Gash - Mos ma mbyll at telefon
tyyp Flora Gashi - Nuk besoj
tyyp Flora Gashi - Pavaresin kur ta Festojm
tyyp Flora Gashi - Tallava
tyyp Flori ft. Soni - Fluturimi 3470
tyyp Fred Delaj - O ty o askend
tyyp Fresh MC - 2008
tyyp Fuga Ft. Bubulina Krasniqi - Hiti [2008]
tyyp G-Fighter Infinit - Buja Diss Demo
tyyp G-K dhe Cartel - Ku jeni repera
tyyp G-Loni - Kceni qika
tyyp G-StyLe ft b.king ft Big Ar, Big Boy Niti - Club Shit Free
tyyp G-maestro feat Golcha - nClub
tyyp G-on Ft. Dr.Rabbit - Hapi Sytt
tyyp GOLD AG - Llake venin flak
tyyp Gangsta Time - Nije kush po vjen
tyyp Ganimete Asllani - Kenge gurbeti
tyyp Gazi - Valle Dasmash [ Saksafon ]
tyyp Gazmend Hyda - Ilahi
tyyp Gazmend Rama - Kalle kalle shqipja e malit
tyyp Gazmend Rama - Live [2008]
tyyp Gazmend Rama - Telefoni kur cingrron
tyyp Gazmend Rama - Zemer hekur zemer gur
tyyp Gazmend Rama -Telefoni kur cingrron
tyyp Gena - Sa lot Kam derdhu
tyyp Genc Prevlukaj ft Ciljeta Xhilaga - Thehet Gota Ne ToYoTa ( 2008 )
tyyp Genc Prevlukaj ft Ciljeta Xhilaga - Thehet Gota Ne ToYoTa [2008]
tyyp Genta - Choose
tyyp Genta - Something To Remember
tyyp Genta Ismaili - Sa Ilaq 2008
tyyp Genta Ismajli - Planet Me
tyyp Gentz,Vullnet Sefaja,Valon Malloku etj - Ne Besojm
tyyp Gerta Heta - Lamtumir ( 2008 )
tyyp Gezim Ahmetaj - Dola ne bjeshke ( Album 2008 )
tyyp Ghetto FamiLy - QeLi Syt 2008
tyyp Gili - Keq e Ma Keq
tyyp Gili - Oh sa budalle
tyyp GjaksorT - Jetojm N'ven Tmir
tyyp Gjikla ft Gresa - Vec Pak
tyyp Gjira - Se Beson
tyyp Gjira Ft. Burraj - Tregom
tyyp Gjira ft. Cyanide - Boten e sho me 2 sy
tyyp Gjyste Vulaj - Deshtoj Dasma Jone
tyyp Gjyste Vulaj - Vaj vaj
tyyp God s Army - Me Ne Mu Shty Ska
tyyp Gold AG - Dihet
tyyp Gold AG - High ( 2008 )
tyyp Gold AG - Ku mbet Presheva
tyyp Gold AG Ft. Dafina Zeqiri - Nje dit tek ti
tyyp Gold AG feat Dafina Zeqiri-Nje ditr tek ti
tyyp Gold AG ft Mixha Bibe Rrahim Struja - Gezuar 2008
tyyp Gremza - Hapat
tyyp Gresa - Histori Dimri
tyyp Greta Koci - Naten te kerkova [E RE]
tyyp Greta Koci - Shkolla
tyyp Gzim Uka - Me pa familjen si po Qan
tyyp HITE nga Dj-Sheno
tyyp Hajredin Gjeta - Star Folk
tyyp Halit Gashi - Kenga e Kralit te Austrise
tyyp Haxhi Maqellara - Malli po me djeg [ album 2008 ]
tyyp Hazbi Therra - Kenga e Zagrebit (Pesna na Zagreb)
tyyp Hecktor - pa ty S'Jetoj
tyyp Hekuran Krasniqi - Edhe Sonte
tyyp Hekuran Krasniqi - Hajde
tyyp Hekuran Krasniqi - Me te zeza vesh
tyyp Hekuran Krasniqi-Edhe Sonte [2008]
tyyp Hija e Jetes - Talent ne Mikrofon
tyyp Hijet e Rruges - Jet e Zez
tyyp Himni i Kosoves - Kur Ka Ra Kushtrimi ne Kosove 2008
tyyp Hysni Kelmendi - E bukur si ylli [ album 2008 ]
tyyp ILLegalz Ft. Tuli-G - NKom
tyyp INFINIT - ( hitet qe nuk harrohen )
tyyp Iba Veseli - Tash ti nene me Ndihmo
tyyp Ilir Shaqiri - Atdheu do Jete
tyyp Ilir Shaqiri - Dita e pavarsis
tyyp Ilir Shaqiri dhe Violeta - Potpuri Popullore
tyyp Infinit Records - [Album 2008]
tyyp Ingrid Gjoni - Vitamina
tyyp Ingrid Gjoni dhe Ciljeta - Puchi puchi
tyyp Ingrid Gjoni dhe Inis Gjoni - I ziu ti
tyyp Invador - Narkoman
tyyp Irma Libohova - Kur bjen fyelli e qiftelia
tyyp Ismet Bexheti - Tinguj Dashurie ( Album 2008 )
tyyp Ismet Bexheti dhe Violeta Kajtazi - Hajde Hajde Falma Dashurin
tyyp Ismet Peja - Gazel
tyyp J2L ft. Acid, Jeta - Chill Out
tyyp JehonaSopi - Marramendja
tyyp Jolanda Puci - Jeten Jetoje
tyyp Jona - Me mungon 2008
tyyp Jona Kapllanaj - Eja me rri prane ( Album )
tyyp Julka feat Big Basta - Gangsta
tyyp K-Master ft. Florinda - Burgu
tyyp K-Master ft. Florinda - Burgu [E RE]
tyyp KMK ft LBK - Jom Qai Qe Jom
tyyp Kachoja Ft. WoBrave, StronGi - LikFidimi
tyyp Kadan Duraj - Shko Ti Shko [album 2008]
tyyp Kadri Ismaili Ft. Dava Gjergji , DJ Cimi- O Mor Djal I Ri
tyyp Kadria - Prap arbanes
tyyp Kaltrina - Ti me fal
tyyp Kaltrina Selimi - Auto stop
tyyp Kaltrina Selimi - Me ke humbur
tyyp Kaltrina Selimi - Me ke humbur tash
tyyp KamiKazaT feat D.u.D.A - lshoja zonin
tyyp Kamikaza-T - A ka mat fort
tyyp Kamikaza-T Ft ZeeRo MaN - Nuk e Di Se Sa
tyyp Kamikazat-Gilan
tyyp Kastro Zizo ft. Tom Gillieron
tyyp Keli - Unaza Kujtim
tyyp Keng Dasmore 2008
tyyp Kenga Magjike - 2008 ( Premier )
tyyp Kf Bashkimi - Iliret, Kumanov
tyyp Kiamet ft. ChroniX - Fjalt e Pasfidume (FULL)
tyyp Klani shqiptar ft Faton Bllaca ft gravity Albania - Une e di qe me don
tyyp KoLLaZH [2008]
tyyp Kobra a.K.a Helmusi [ T.B.A ] - Bum 2008
tyyp Kobra a.K.a Helmusi feat Monsa - Sen Spermisohet
tyyp Kobra a.k.a Helmus - PO OSE JO
tyyp Kollazh - Kollazh
tyyp Korab Jetishi - Kamarjere
tyyp Korab Jetishi - Xhepi 2008
tyyp Korab Shaqiri - Banesa e vogel
tyyp Korab Shaqiri - A dalim sonte
tyyp Kthjellu - Kerkoj
tyyp Kthjellu - Rruga qe nuk mbaron
tyyp Kujtim Shehu - Mos Harroni Babe e None
tyyp L-Patriot ft Dredha - Ferkemt e mija
tyyp LRC - Revulicion
tyyp La The Darkman-ch - Se Din Diss G-Fighter
tyyp Labi - Beje Zot 2008
tyyp Labi - Shpirto
tyyp Labi - Unaz e Art & mos u largo (Live 2008)
tyyp Labi - Unaz e art
tyyp Labi Live 2008
tyyp Labinot Rexha - Album [2oo8]
tyyp Labinot Tahiri - Mreteresh e Bukuris
tyyp Labinot Tahiri Labi - Koha mu me ka lodh
tyyp Lalushi - Album Humoristike 2008
tyyp Lavdim Bilalli - Gabuam ( Album 2008 )
tyyp LegenDa feat.CHIpS - Qoni durt nalt
tyyp Leke Penikaj , Dava Gjergji - Cka i tha cika djalit
tyyp Lena - Album 2008
tyyp Leo - E pa shpirt 2008
tyyp Leonora Jakupi - Te falem ty Kosove
tyyp Leta ft Ylli - Qka me ka syri
tyyp Lil Ita [ 2008 ]
tyyp Limi - Ende te dua
tyyp Linda Drenovci - Digjem
tyyp Linda Shabani & Murat Gjoniku - Ah Moj Cika
tyyp Linda Shabani - Fol Drejt [ album 2008 ]
tyyp Linda Shabani - Nuk Po e Kuptoj Lojen
tyyp Loco - Biznis N'Kosov
tyyp Luar - Udhetim
tyyp Luar - Vetem
tyyp Lule Merkuraj - Dashuria ( Album )
tyyp Luli - Buzet e tua ( album 2008 )
tyyp Luli Vocerr - Humor New
tyyp Lulzim Toverlani - Album 2oo8
tyyp Lyrical Son - Mu Ba Estrad
tyyp Lyrical Son - Sexy Linda
tyyp MEDA - Live 70 min 2008
tyyp MEDA - Ti
tyyp MEGA MIX - Album 2008
tyyp MaDd DoGs - Perse
tyyp Machiato Band ft.DANI - Nga jugu në veri
tyyp Magnum o4 ft. Mide-Kosova Pavarsi 2008
tyyp Mahir Opoja & Valbona - Italia ( Tallava )
tyyp Mahmut F Meda Shkurtja Motrat Mustafa
tyyp Mahmut Ferati - Netet pa Babain
tyyp Mahmut Ferati - Per Pavarsin
tyyp Mahmut Ferati - Skam Lan Ven Pa Te Permen
tyyp Mahmut Ferati Meda Shkurte Fejza Motrat Mustafa - Valle Potpuri 2008 vol 2
tyyp Mahmut Ferati dhe Shaqir Cervadiku - Album 2008
tyyp Mahmut Ferati dhe Shaqir Cervadiku - Pleqet e Pavarsis
tyyp Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli - Her jam Lyps 2008
tyyp Mahmuti dhe Shaqa - Jan do burra
tyyp Mahmuti dhe Shaqa - Kam ra ne Hall
tyyp Makiato Band ft.Dani - Nga jugu ne veri
tyyp Maksi ft. Belistar - Ti je ajo
tyyp Malda Susuri - Heronjte
tyyp Malesori - Moj Serbi shtrige e vjeter
tyyp Malsori ft klani shqiptar
tyyp Mariola - Fukara [ album 2008 ]
tyyp Mariza Ikonomi - Ste Kam Harruar
tyyp Me Qiftelia - Ku u nis kjo ushtria shkavit
tyyp MeDa - Gezuar Pavarsia & 14 Mixe 2008
tyyp Meda - 1 Minute me ty.mp3
tyyp Meda - Adem Jashari
tyyp Meda - E Bukur
tyyp Meda - Kur i mbusha 20 vjet [Live]
tyyp Meda - Qe sa koh ne u Ndame
tyyp Meda - Ulqini 2008 [ Live ]
tyyp Meda - Vdis
tyyp Meda dhe Bajram Gigolli - Live
tyyp Mehmet Zuka dhe Kastriotet
tyyp Memi - Ty Te Vraft Kjo Dashni
tyyp Mensur Kadriu - Ilahi
tyyp Mensur Mehana - Larg te ndjej
tyyp Mentor Kurtishi - E bukur
tyyp Mentor Kurtishi - E kjo shoqnia
tyyp Mentor Kurtishi - Hej hej
tyyp Mentor Kurtishi - Moj Tradhtare 2008
tyyp Mentor Kurtishi feat Oran G - ( Dj abiajazi - Club Mix)
tyyp Mentor Kurtishi feat. Da Sop - Jam Djal
tyyp Mentori dhe Mimoza edhe Bekim Kumanova - Tallava
tyyp Mentori dhe Valbona - Tallava
tyyp Mera Zymeri - Dashuri a egziston
tyyp Merita Shllaku - Ti mos u largo
tyyp Meriton Hajdaraj - Shko
tyyp Meti - Nashta ( NEW )
tyyp Mhill Krasniqi - Me mysafir [Album 2008]
tyyp Mihrie Braha - Turbulenca
tyyp Milot - Air it out
tyyp Mimoza & Mentori - Per Eshtrefin Dhe Nakushtakalit
tyyp Mimoza - Cka Kam Ne Zemer
tyyp Mimoza Asllani - Hape Zemren Time
tyyp Mimoza Mustafa - Bora e pare
tyyp Mimoza Mustafa - Buka
tyyp Mimoza Mustafa - Rob i saj
tyyp Mimoza Shkodra - Zanatin se ke Harru 2008
tyyp Miranda Hashani - Ike Me Tjetren
tyyp Mirsa - Goodluck
tyyp Mirsa Kerceli - Mos u fsheh
tyyp Mirsa Kerqeli - Ne Banesa time
tyyp Mirsa Kerqeli dhe Gentz - Buzen mbi buze
tyyp Mirsa Kerqeli ft.Gentz - Buzen mbi buze
tyyp Mirsad Shabani - Rmx Popullore
tyyp Mixha Bib - Ju Ha Persgjalli (Diss Asllanit)
tyyp Mixha Bib - Pavarsia
tyyp Mixha Shneq - Tallava 2008
tyyp Monika - Kurr ske ni
tyyp Monika Salihu - Wow
tyyp Motrat Mustafa - Hajde te dada e ke vendin ( 2008 )
tyyp Motrat Mustafa - M paske dashte per sy e faq
tyyp Motrat Mustafa - Qohu Rexho [Live 2008]
tyyp Mr Valos Ft. Criminoso, Don Trauma - Ti E Din Qysh Duhet
tyyp Muaad ft.G-Blloond - Pran meje
tyyp Muaad ft.G-Blloond -For My Friend
tyyp Muhamet Sejdiu dhe Bajram Gigolli - Tallava 2008
tyyp Muhamet Tahiri - Ta jap zerin tim
tyyp Muharrem Ahmeti - Emine Emine
tyyp Muharrem Ahmeti - Ndahet Zemra ne dy Pjesa (Live2008)
tyyp Muharrem Ahmeti - Oj Nan e mjera Nan
tyyp Muharrem Ahmeti - Oj nane e mjera nane 2008
tyyp Muharrem Ahmeti - Turkish 2008
tyyp Muharrem Ameti - Ste Pash Mariano Biri Babit
tyyp NRG Band - Urgjentisht
tyyp NRG Band ft Orinda- As Fejes As Martese
tyyp Nadi - E veqant per mu
tyyp Nardi G, Hakky (Street Brothers) ft. The B.I.G. Factor (Rapology) - Zemra e Rap-it
tyyp Naser Berisha - Pergjitmon
tyyp NatrA - Maturant
tyyp Nazife Bunjaku - Rrefej per ty
tyyp Nazife Bunjaku - Un e Di
tyyp Nazmi Aliu - O ju Besimtare ( Album Ilahije )
tyyp Nazmiu - Gruaja Taksirat
tyyp Nexhat Osmani - Krisi Pushka Pram [NEW]
tyyp Nexhat Osmani - Mashalla
tyyp Nexhat Osmani - Zemres tane
tyyp Nexhat Osmani dhe Motrat Mustafa - Kollazh
tyyp Nexhat dhe Remzie Osmani - Ah bre djale
tyyp Nexhati M Mustafa M Hajzeri Azizi - Ti ne zemren time ( kollaz 2008 )
tyyp NiTi-BronX - P_dh_t nVakum
tyyp Nida - Tirana Almania 2008
tyyp Nikolle Nikprelaj - Kenga per te bugosurit
tyyp Nikolle Nikprelaj - Pavaresise
tyyp Nikolle Nikprelaj - Plake u bafsha po ste morra ( 2008 )
tyyp Nikolle Nikprelaj - Remix
tyyp Niti Bronx - Urime Pavarsia
tyyp Noizy - Veq per ty
tyyp Noizy Ft. Shadow Gissi - Jashte kontrollit
tyyp Noizy ft. Ani - Kthehem tek ti
tyyp Nora Istrefi - Ma e Fort se Ti
tyyp Nora Istrefi - Nje dite
tyyp Nora Istrefi - Nuk ka kthim
tyyp Nora Istrefi - Para syve tu [2008]
tyyp Nora Rugova - Mallkoj Gurbetin
tyyp North Crew - Babes Na Jena
tyyp North Crew - Complet Label
tyyp North Crew - Kuq e Zi
tyyp North Crew - Qe Qka Garantojna1
tyyp North Crew - What
tyyp North Row - 5 Keng ( NEW )
tyyp Nysreti dhe Afrimi - Sante kemi darsem live
tyyp Omer Berisha - Te kan mashtru
tyyp Oran-G - Tornados
tyyp Orhan Rexhepi - Aborti - Denimi i allahut ( Album Ilahije )
tyyp Orhan Rexhepi - Me fal me fal
tyyp Orinda Huta ft.Albani - Tradhetia
tyyp Ornela Bregu - Dashuri Patjeter
tyyp P.E.Z Army-N'ket City
tyyp P.E.Z ME NEVE SUN LUN
tyyp Pa Kufijt - Qonu Nkam
tyyp Pandora - Kenga e Zagrebit
tyyp Pandora - Live ( Album ) 2008
tyyp Pandora - Tallava
tyyp Pandora Bekimi ,Xheza , Linda dhe Azizi - Potpuri 2008
tyyp Pandora Live Macumba - Tallava
tyyp Papush Sadiku - Deshte a S'deshte
tyyp Pavarsia e Kosoves
tyyp Pellumb Vrinca - Album
tyyp Petrit Beqiri - O Miku Im
tyyp Phatonn - Afer nuk te kam
tyyp Pikado Ft. Simpatiko - Jay-Zide
tyyp Pimp - Si Gjith
tyyp Plumi i Vdekjes ft. TaLi a.k.a Krimineli - Ma Tfortit
tyyp Poni - Laberi moj laberi [ album 2008 ]
tyyp Potpuri me bylbylat - Dale me ngadale [ album 2008 ]
tyyp Prall me Tupan - 08.02.2008
tyyp Pro-me ft. Kastro - KP
tyyp Produkt 28 ft.Etno Engjejt - Fanella kuq e zi
tyyp Prralla me tupan - 25.01.2008
tyyp R-D - Neja
tyyp Rambo Kreshnik Ibrahimi - Kthehna Apet
tyyp Rasim Sopi - Maturant
tyyp Rasim Sopi - Mos Lakmo ( Album 2008 )
tyyp Rasim Sopi - Pse Keshtu
tyyp Rasim Sopi - Sa Katile Ishe Kan
tyyp Rasim Sopi - Un me zemer po vajtoj
tyyp Rd'Basstard
tyyp RealTonny Feat The Answer -Qka Po Don Diss CyaNide-
tyyp Rebel a.k.a UniKKaTiL - Kile Kile New Song 2008
tyyp Red Spot - Pse te dua
tyyp Redon Makashi - Perse me ben Te Urrej 2008
tyyp Rem-G a.K.a Abnotik - Jeta Osht e shtir
tyyp Rem-G aka AbNoTiK - Gjuj Gjuj sa dush
tyyp Remi - Tlutem sonte rri me mu
tyyp Remzi Ukshini - Karajfili ( album 2008 )
tyyp Remzije Osmani - Sa leht esht
tyyp Reshit Gjini - Alo alo
tyyp Rezarta Shkurta - Matura Remix
tyyp Ridi - Haram Tkoft Dashurija ( Album )
tyyp Rifat Berisha - Flamuri i plakut [Album 2008]
tyyp Ritmi i Rruges - Thats you
tyyp Rock Shqip - The Best Of [Rock]
tyyp Romina Alia - Sa lezet ( Album )
tyyp Ron Rexhi - Zoti eshte i madh
tyyp Ron Rexhi - Zoti osht i madh
tyyp Roni - Zoti osht i Madh 2008
tyyp Rovena Stefa - Burr Te Martuar Dashurova
tyyp Rovena Stefa - Cka mka syri
tyyp Rovena Stefa - Kthehu ti
tyyp Rovena Stefa - Lum e Lum
tyyp Rovena ft. Shpati - Potpuri
tyyp Rozana Radi - 3 Kang
tyyp Rozana Radi - Joli Mambo
tyyp Rron KRZ - Celesi
tyyp Rrufeja - Edhe Nje Loje
tyyp Rrufeja Ft. Fitorja - Ai me ben te shkrihem
tyyp Ryva Kajtazi - E kam kot
tyyp Ryva Kajtazi - Iluzion 2008
tyyp Ryva Kajtazi - Me pizhama ( Album )
tyyp Ryva Katazi - Me Thuaj
tyyp SHIPNI ETNIKE GOLD AG ( 2008 )
tyyp STEEP Ft Big Boy Niti Dj Endi - Cash Money
tyyp Sabit Gllareva - Mashtrimi
tyyp Salim Arifi - Bajram Curri
tyyp Salim Arifi - Kur nje nate larg ne gurbet
tyyp Sami Yusuf - Al-mu'allim [Ilahi]
tyyp Sami Yusuf - Ilahi
tyyp Sami feat f-kay - Engjulli im
tyyp Scorpion ft. edoG - Veq edhe 1 her
tyyp SeLA a.k.a BosZMaN - Urime Pavaresia
tyyp SeLA a.k.a BosZMaN - Vera
tyyp Sead Asllani - Jeta na ka nda
tyyp Sef Duraj - Syri Jem
tyyp Sefe Duraj - Album 2008 Live
tyyp Sefe Duraj - Maturant
tyyp Sejlan - Do te kthehesh
tyyp Sejlane - 2 Keng
tyyp Sela a.K.a BoszMan - Deri nVdekje Album 2008
tyyp Sevime Mustafa - Ne perqafim te saj
tyyp Shemi - Ti je shpirt ( Album 2008 )
tyyp Shkodran Tolaj - Per Inatin Tim
tyyp Shkumbin Ismaili - Bindem
tyyp Shkurta Nikolla, Shaqa dhe Nora 2008 vol 1
tyyp Shkurte Fejza - Feston Kosova ( Album 2008 )
tyyp Shkurte Gashi - Dikur Tdeshta
tyyp Shkurte Gashi - Ti ke qen dhe gjithmon ke mbet 2008
tyyp Shpat Deda - Enderroj
tyyp Shpat Dedaj - Enderroj
tyyp Shpat Kasapi - Do te fal nje rruze
tyyp Shpat Kasapi - Mos qaj per mua
tyyp Shpat Kasapi - Shpresa e fundit
tyyp Shpat Kasapi - Sillu Pshtillu Album 2008
tyyp Shpat Kasapi - Sonte do te pi
tyyp Shqipe Haxhiu - Afrohu moj vashe [album 2008]
tyyp Shyhrete Behluli - Me fat Bajramin
tyyp Shyhrete Behluli - Pavaresia
tyyp Sinan Hoxha - Alo Alo, Ambulanca
tyyp Sinan Vllasaliu - Jena gzu
tyyp Sinan Vllasaliu - Ma ke syrin si filxhan
tyyp Sinan Vllasaliu dhe Nora Istrefi - Pa fat
tyyp Skender Kalenja - Vajza e valve
tyyp Skender Xhafa - Violina
tyyp Skender Xhafa dhe Flora Gashi-Molle verore
tyyp Skillz - Wu Qa po Shoh
tyyp Skillz ft Viagra - Pimpex [ NEW HIT ]
tyyp Skillz ft. Stine - Ndaloje Vrapin ( 2008 )
tyyp Skillz ft. Viagra - Pimpbex [Beat-i i vjedht nga G-Ruler]
tyyp Slik & Crack - Pom Pelqen Qaj Fat
tyyp Smail Puraj - Luje Luje
tyyp Smail Puraj - Ndegjoj Radio
tyyp Smail Puraj dhe Viola - Potpuri
tyyp Smajli - Gjermania pare ska
tyyp Snow Black & BimBimma - Sillet n'rreth
tyyp Songers Group - Vendi Im [E re]
tyyp Soni - Me faj Pa faj 2008
tyyp Soni - Zig zag
tyyp Soni Malaj - Edhe pak [2008]
tyyp Speya Ft Loco - N'Club
tyyp Speya feat Loco - Speya N'Club 2008
tyyp Stine - Mos Me Thuaj Jo
tyyp Stine - Si trendafil
tyyp Strong feat Bidaki - Qy qy
tyyp Strongi Ft. Scorpion , B-Genius - E Din Kush Jena
tyyp Stupcat - Audio Humore
tyyp Stylet Ft. Baba Trodon - Pran teje
tyyp Sulltani - Vajtimi Motres N'dasem [ Tallava ]
tyyp Sunaj Saraqi - Hala jam i perparshmi
tyyp TOP EMRA 2008
tyyp TORNADOS - Drejt Rruges
tyyp TORNADOS ft. DMK - Super Fuqi
tyyp Takti-G - Mas 12ve
tyyp Tallava Boleros - 2008
tyyp TeRRoR a.k.a.Shkupi - Fuck v.i.p
tyyp Tefta Kondo - Eja eja
tyyp Terror feat. Sej - Bombon
tyyp Teuta - Si mbreteresh
tyyp Teuta Kurti - Mbreteresh [album 2008]i
tyyp Teuta Selimi - 2 Keng Live
tyyp Teuta Selimi - Djali i mir
tyyp Teuta Selimi - Djali i mire 2008
tyyp Teuta Selimi - Mpaske dasht per Aventur
tyyp Teuta Selimi dhe Labi - Live Bolero
tyyp Tha Answer - I pari (ALBUM )
tyyp The Albo Records
tyyp The B.I.G Factor ft.Trouble B&Dr.Green - A po doni probleme
tyyp The Cannibalz
tyyp The TriMi ft. Mc Gonny , Samwiik - Na jem
tyyp Tingulli 3nt - Kalle sonte [ 2008 ]
tyyp Tingulli 3nt ft Don Pizhi dhe Lyrical Son - Jemi qita [ 2008 ]
tyyp Top FEST 5
tyyp Top Fest Part 1
tyyp Top Fest Part 2
tyyp Tornados - Festojna
tyyp Triada-T ft Duda - Heroinash
tyyp TrimE a.k.a S.C-UniT - Hey ShoK
tyyp TrimE a.k.a S.C-UniT - Perparimi
tyyp Triola , Xheza - Koha mua sme kalon
tyyp Tuli-G ft. Sihana - Terapi Vjen Si Rufeja
tyyp Tuna - Eja me mua
tyyp Tuna - Inati
tyyp Tuna - Tickets
tyyp U. KS. B - Q... Tornados NeW Diss
tyyp UnderGround Mc - Kush a
tyyp UniKKatiL - Album 2008
tyyp Unikkatil feat Ex king - Tata mata [E RE]
tyyp UrbanStyle - BooM BooM
tyyp UrbanStyle - Kritikat 2008
tyyp Vagabondi ft Hysni Zela - Kosova e Pavarur
tyyp Vala Mala Show - Audio Humor
tyyp Valbona Mema & Mustafa Mehja - Je Xerru 3 Here Prej Fiku
tyyp Valbona- E embel dashnija
tyyp Valdet Luka - Live
tyyp Valentina Ajdari - Kohe e Dashurise
tyyp Valentina Rama ft Valon - Mos me le
tyyp Valle - Dj HardBau E Fort
tyyp Valle - Dj HardBau E Fort1
tyyp Valle Dassmash - Me ta knaq zemren
tyyp Valmiria - Qielli i Bukur
tyyp Valoni - Diss TBA - BABA REC
tyyp Valton Krasniqi - Feja Islame
tyyp Valton Krasniqi - Per ty po flitet [ Tallava ] Album
tyyp Valtoni ft. Prall me Tupan - Dallavere ska
tyyp Vannesa - Luj luj [ album 2008 ]
tyyp Vellezerit Abazi - Pavarsia
tyyp Vellezerit Aliu - Album 2008
tyyp Vellezerit Krasniqi - Loti i fundit
tyyp Vellezerit Qetaj - Ibrahim Rugova
tyyp Vellezerit Susuri - Llokum me arra
tyyp Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi - Ilahi
tyyp Vendi Im - Kosovo Independence
tyyp Venera Imeri - Jete U Kemi Falur
tyyp Venera Lumani - I love you
tyyp Ver8 ft. Chipsi-Ti Po Don (explicit
tyyp Vera Laci - Fusha e Korabit
tyyp Vesa Luma - Album [2008]
tyyp Vesa Luma - Ik kur te le une
tyyp Vesa Luma feat Etno Engjujt - Ex Relax
tyyp Vesa Luma ft. Turi - Eja
tyyp Vesa Luma ft.Gentz Etno Engjujt - Ex Relax
tyyp Vilma - Qikollata
tyyp Viola - S'dua
tyyp Viola Syla - Gurbeti
tyyp Violet Kukaj - o Allah
tyyp Violeta Kajtazi - Dasma jon
tyyp Violeta Kukaj - Eshte faji yt
tyyp Visar Peja - Gjumin gjum nuk e kam
tyyp Vizioni Band - Kush mashtron do te mashtrohet [ album 2008 ]
tyyp Vjollca Haxhiu - Si ta them
tyyp Vjollca dhe Emine Hajdari - Ah Dashni
tyyp Vllezerit Abazi - Ti nuk je fajtore
tyyp Vllezrit Liti dhe Biti - UQK Kosova Mbare
tyyp Vullkano - Mixtape volume 1
tyyp Vz - Per Pavarsi
tyyp Warm Bloody - Kthimi
tyyp Werwolf Rapper - Kush
tyyp West Style Ft. B.King dhe Warm Bloody - Qun Pse Po Qan
tyyp WhoBrave Ft. RascoM dhe B-Genius [ GG ArmY ]
tyyp Wirusi feat WonderBoy - Pse Shkove (Pentagram STUDIO)
tyyp Xeni - Nje gote raki
tyyp Xeni - Potpuri 2008
tyyp Xeni - Raki e Shoke
tyyp Xeni Gentian Gojani Zenel Doli Ismet Peja dhe Violeta Demaj - Me te miret per ju
tyyp Xeni dhe Korab Jetishi - Bab e bir
tyyp Xhavit Avdyli - 3 Keng
tyyp Xhavit Avdyli - Te kerkoj
tyyp Xhavit Zhuniqi [
tyyp Xheki - Per Pavarsi
tyyp Xheki - Pse martohesh
tyyp Xheni - Jemi nda
tyyp Xhensila Myrtezai - Kam frike
tyyp Xheza - Kam Nje Lutje ( 2008 )
tyyp Xheza - Krisi pushka
tyyp Xhezair Elezi - Shum her te luta
tyyp Xhezair Elezi dhe Fatmire Mjaku - Buzet Flak
tyyp Xhimi-p Ft. Big-Enemy - Qe ku jem
tyyp Xhuli - Digjem
tyyp Xhuli - Te Dua Ty
tyyp Xiu - Ne Lumturi , Ne Hidherim
tyyp Xuxi dhe XXL - Xuxi - Istambull hier
tyyp Yll Sufaj - Besa e Dhanun Me Gjithe Zemer
tyyp Yllka Bytyci - Mos trokit
tyyp Ymerli Krasniqi - Ku je ti [album 2008]
tyyp Zajmina Vasjari - Mos me provoko
tyyp Zamir Xhavara - Denada Moj Denada ( Album )
tyyp Zanfina - Koha kometes
tyyp Zanfina Ismajli - Nga 1 Tek 10
tyyp Zeero Man - Rrusta dhe Maria
tyyp Zemer Bosh - Album 2008 HITS
tyyp Zeqa - Kush te mashtroj
tyyp Zyber Avdiu - 16-00 Min ( mix )
tyyp Zyber Avdiu - Pare pare
tyyp Zyber Avdiu - Te dua ti me the

 
   
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free