Jeta-pr
Clock  
  Fillimi
  Hitet e Javes
  Hitet e Muajit
  Albumet 2008
  Albumet 2007
  Albumet 2006
  Albumet 2005
  Poezi Per Fen Islame
  Dashuria ne Internet
  Alfabeti i Dashuris
  Ligjet e Dashuris
  Poezi Ne Foto
  Poezi Dashurie
  Photo
  Programet e Zgjedhur nga Directori
Hitet e Javes

 
tyyp - Besjan Gashi - Fjala e Fundit (Album 2009)
tyyp - Denada Bare - Sy Me Lot
tyyp - Fatos Kryeziu - Gjithcka e Mire Ka Fund
tyyp - Gjyle Qollaku - Dashuri Pa Shpres
tyyp - Leonora Poloska - Skam Faj
tyyp - PanchO-nr- amok - havy balles
tyyp - Violeta Kukaj - Ta Marr Moj Nan
tyyp - Vjollca Buqaj - Mori Nan E Imja Nane
tyyp - ADX - Motra jone
tyyp - Alban Blaku - Sjemi shoke
tyyp - Burim Aliu- Pa Ty
tyyp - Hyzeri - Solle Mindilin
tyyp - Xhavit Avdyli - Vash E Bukur
tyyp - Agron Ahmeti - Pa Ty
tyyp - Besa Kokedhima Nothing gonna change Eurovision 2009 Romania
tyyp - Dilja - Puthja jon
tyyp - Nita - Mos Me Thirr
tyyp - Samanta Karavello Ste mbaj dot peng
tyyp - Aferdita Elshani - Ku Te Shkoj
tyyp - Agroni Dhe Flora - Syni jem (Album 2009)
tyyp - Albana Valentina - Gajdexhiu (Album 2009)
tyyp - DJ FLO Vs MC.Kresha ft.Ledri Skillz dhe Caspoo - Nese je Per CIASSO
tyyp - Luciano - Per ty jam tuj mendu
tyyp - Majlinda Kryeziu - Se Meriton
tyyp - Nikoll Nikprelaj - Vallja E Shotes
tyyp - Njomza Mejsinu - Dua
tyyp - Trina - Te Dua Ste Dua
tyyp - Xhevahire Bytiqi - Po Nuk Qenka E VerteT
tyyp - Dafina Zeqiri Ft. Etno Engjujt - My number
tyyp - Grupi ABC - Moj E Vogel
tyyp - Nystret Muqiqi - Ne Kujtime Rrisha
tyyp - Remzie Osmani - Live
tyyp - Ryva Dhe Albani - Potpuri
tyyp - Sala Dhe Ramizja-Nafak Me Ra Ne Dashn
tyyp - Tini Dhe Prishtina - Live
tyyp - Bekim Dehari-Ledhatare
tyyp - Burim Hoxha - Pa Tekst
tyyp - Ismet Behxheti - Moj Vetull Kunora
tyyp - Istref Berisha - Qikat E Kosoves
tyyp - Per Knaqsi Te Shpirtit (Album 2009)
tyyp - Big Mama - Pata Ra Ne Bixhoz
tyyp - Dani - Mori Nan E Mjera Nan
tyyp - Naimi Dhe Mihrija - Moj E Mir
tyyp - Antigona Rrustolli - Stop
tyyp - Bilbilat Nga Podujeva - Sa Me Ka Mar
tyyp - Bilbilat Nga Podujeva-Xhevahir
tyyp - Hana Cakuli - Simbol
tyyp - Lena - Sjemi Si Dikur
tyyp - Lori - Dashuri (Album 22009)
tyyp - Sami dhe Vani alimusaj - Kollazh
tyyp - Shota - E Jotja
tyyp - Tallva special 2009
tyyp - Veli Sahiti - Jusuf E Bardhyl Gervalla
tyyp - Xhemile Veselaj - Nje Kafe
tyyp - Dafina Zeqiri ft KAOS - Blla Blla
tyyp - Lori Ft. Marsela - Mos Beso
tyyp - Sianani Marigona Nora - Live
tyyp - Albatrit Muqiqi - Boll Boll
tyyp - Arbnor Iliros - Dashuria ime
tyyp - Beli - Te Thrras
tyyp - Bilbilat nga Podujeva - Potpuri
tyyp - Burim Kastrati - I Vetmuar
tyyp - Dafina Zeqiri - Kabare
tyyp - FuGaA, Da Ghost, K-Master - Pa Emen
tyyp - MC Kresha - Aha Aha
tyyp - Naxhie Fejza - Lulja Shqiptare (Album Premier 2009)
tyyp - Viagra Singular Merlin Porno
tyyp - Vllezrit Mziu - Pun E Pa Pun
tyyp - Islam Hakaj - mbrem ne valle te takova
tyyp - Leo - e mallkuar
tyyp - Nikol Nikprelaj - Potpuri
tyyp - Sadik Kovani - Keng Per Kekun
tyyp - Ylli - Te Dashuroj
tyyp - Gazi , Linda , Buqja - Qka kam be per ty ( Album )
tyyp - Labinot Tahiri dhe Aziz Murati - Potpuri
tyyp - Lumnije Ibrahimi - Djali ne gjermoni
tyyp - Motrat Mustafa - Album (Premier 2009)
tyyp - Remzi Halimi Treni i zi
tyyp - Sinan vllasaliu - Rrushe Mori Rrushe
tyyp - Leta - Me duaj Zemer
tyyp - Motrat Mustafa - Potpuri
tyyp - Shqipdona Behluli - A me don
tyyp - Xhemilja - Alo Alo
tyyp - Bekim Rexhepi Big Party
tyyp - Besim Bajrami - a don zemren me ma thy ( Album )
tyyp - Demush Malaj - Goja flet veq qka don zemra
tyyp - Driton - Te Kerkoj
tyyp - Elvana Gjata - Disipline
tyyp - Flori amp Mihallaq Andrea Ta dish ti
tyyp - Liridoni - Mos trazo plagen e vjeter ( Album )
tyyp - Valbona Spahiu - Zemer Zemer ( Album )
tyyp - Altuna Sejdiu - Interes
tyyp - Aurela Gace - Mu thane syt
tyyp - Avdi Mjeku - Po vjen kavaleri ( Album )
tyyp - Gjyste Vulaj - Prrall me tupan
tyyp - Rinna - Me ke Humbur
tyyp - Ruzhdiu - Valla ( Album )
tyyp - Sef Duraj - 3 Keng (2009)
tyyp - Yrfet - Ah lele ( Album 2009)
tyyp - Anduena Tahiri - Te te me fal
tyyp - Muharrem Ahmeti - Luj Luj (Album 2009)
tyyp - Pishat (Album 2009)
tyyp - Rinna - Me ke Humbur
tyyp - Meriton Hajdaraj - Luj Luj
tyyp - Mili - Sonte O Shoke
tyyp - Adelina ft Valoni - Valamala (2009)
tyyp - Jeton Kuqi - Ty te du
tyyp - Jeton Kuqi dhe NAJA - Live TALAVA
tyyp - Prrall me Tupan - Gezuar ne KTV (2009)
tyyp - Violeta Lulgjuraj - Pina viski
tyyp - Gili - Me mua a me shoke (2009)
tyyp - Leonora Jakupi - Kabare (Premier 2009)
tyyp - Rovena Stefa - Malli (2009)
tyyp - Ryva Kajtazi Alban Mehmeti - Potpuri popullore (2009)
tyyp - Vjollca - Prapa Shpines time (2009)
tyyp - Avni Alimusaj - Live (2009)
tyyp - Lori - Bukurin qe ti e ke (2009)
tyyp - Mandi - Vetmija Ime (2009)
tyyp - Shqipe Kastrati - Do ta then ne Sy (Album 2009)
tyyp - Hyjneshat (Album 2009)
tyyp - Julka - Sonte (2009)
tyyp - Lori Dhe Meda - DJ DEDI Remix (2009)
tyyp - Artan Ferati - Foli zemres (Premier 2009)
tyyp - Gold AG - Gezuar (2009)
tyyp - Mimoza Mentori Erkani Elvana - Tallava (2009)
tyyp - Nora ft. Marigona - Fundi Vjen (2009)
tyyp - DMK Ft UniKKatiL - Nganjiher (Demo 2009)
tyyp - Elham Bekteshi Sokol Ahmeti -(Album 2009)
tyyp - Fugga ft. Dac - nSex (2009)
tyyp - Mc Kresha Ft Singullar Ledri Lumi (kaos) - Qoni Durt (2009)
tyyp - Memi - Ne Gjlan e ne Ferizaj (2009)
tyyp - Albina Jakupi - Ti (2009)
tyyp - Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht (2009)
tyyp - Andin Randobrava - Na Meshiro (2009)
tyyp - Bilbilat - Live [2009]
tyyp - Fatos Osmani - Po Un Jam Llapjani (2009)
tyyp - Genta - Tash je i Harruar (2009)
tyyp - Kaltrina Selimi - Copy Paste (2009)
tyyp - Sinan Vllasaliu - Prej o Nje Shpati (2009)
tyyp - Avdija - Po vjen kavaleri (2009)
tyyp - Beli - Te Therras (2009)
tyyp - Buqja - Gazi & Linda - Kollazh (2009)
tyyp - Daim Lala - prinderit na ndan (2009)
tyyp - Drita Musliu - Ti Ne Jet Nuk Paske Dashuruar (2009)
tyyp - Ingrid Gjoni Njeri Tjetrit (2009)
tyyp - MIMA QOKOLLATA (2009)
tyyp - Adnan Kryeziu - Me prano te lutem moj qike (2009)
tyyp - Arben Gashi - Moj katile e pa shpirt (Album 2009)
tyyp - Buqja - Gazi - Linda - Kollazh (2009)
tyyp - Daim Lala - prinderit na ndan (2009)
tyyp - Drita Musliu - Ti Ne Jet Nuk Paske Dashuruar (2009)
tyyp - Emi - Hajde hajde sa shyret (2009)
tyyp - Emi - Nje mije here (2009)
tyyp - Kejsi Tola - Me merr ne enderr (2009)
tyyp - Linda Drenovci - Injorant (2009)
tyyp - Rovena Stefa - Lum Lum Albumi (2009)
tyyp - Ganimete Asllani - Dasma Jon Ka Fillu (2009)
tyyp - Lori - Dashuri dashuri (2009)
tyyp - Shqipe Abazi O Jo Mos Shko (2009)
tyyp - Albana Syla - E Kaluar E Kaluar (2009)
tyyp - Big Mama - Pata Ra Ne Bixhoz (2009)
tyyp - Gresa Behluli - Rrotolloje Numrin (2009)
tyyp - LABI-Me Ndihmo Perendi (2009)
tyyp - Laureta Meci - Santa Baby (2009)
tyyp - Leka Loj E Madhe Ne Diskotek (2009)
tyyp - Merita Bunjaku - Hajde Lule (2009)
tyyp - Mira Janji Mpaske dashur (2009)
tyyp - Mirsa Kerceli - Me Ish Femren Tande (2009)
tyyp - Shpat Kasapi - Arome Mediterane (2009)
tyyp - West Side Family - Jehone (2009)
tyyp - Afrimi Dani Libi Gili Anduena Viola - (Premier 2009)
tyyp - Festivali RTSH - (2009)
tyyp - Smajli Viola Bashkim Spahiu - (Album 2009)
tyyp - Xheki - I Mir I Keq (2009)
tyyp - Albina Jakupi - Ti (2009)
tyyp - Bekim Dehari - Nise Vallen Nise (2009)
tyyp - Beli - Te Therras (2009)
tyyp - Dasmoret Ekremi - Lum E Lum Kush Po Vallzon
tyyp - Dona - Nuk E Dite (2009)
tyyp - Drita Musliu - Ti Ne Jet Nuk Paske Dashuruar (2009)
tyyp - Elona - Cdo Dit Cdo Nat (2009)
tyyp - Fatlum Ibrahimi - Dje Me Ty Sod Pa Ty (2009)
tyyp - Fatos Osmani - O Po Un Jam Llapjani (2009)
tyyp - Gjyle Qollaku - Ti Per Mua Je (2009)
tyyp - Kadencat Naser Makedonci - Kollazh (2009)
tyyp - Labi - Vajze me sy te shkruar (2009)
tyyp - Lori Marsela - Mos Mos Beso (2009)
tyyp - Luli - Sa Sa Me Te Prit (2009)
tyyp - Maki - Erdha Ne Deren Tande (2009)
tyyp - Merita Spahiu - Ani Rri Ma Lrage (2009)
tyyp - Mira Janji - Sa Her Ma Lun Syrin (2009)
tyyp - Motrat Hajzeri - Zemer O Moj Zemer (2009)
tyyp - Motrat Mustafa - Pa Ta Pa Nusen Me Tel (2009)
tyyp - Nazife Bunjaku - Kollazh (2009)
tyyp - Rema - Shum Ma Mir Qe Jemi Nda (2009)
tyyp - Sala Remzija - Je Si Han E Je Si Diell (2009)
tyyp - Smail Puraj - Dashuria e par.edhe Mix
tyyp - Violeta Bucaj - Mori Nane (2009)
tyyp - Violeta Kajtazi - Mir Ma Din Hallin Ti (2009)
tyyp - Burim Kastrati - Dasma jote (2009)
tyyp - Ermal Fejzullahu - Rrust Kabashi (2009 )
tyyp - Nexhat Osmani - Ku ke Ikur (2009 )
tyyp - Soni - Zona zero (2009 )
tyyp - Gazmend Kelmendi - Krejt me rend (Album 2009)
tyyp - Lazo feat. Emine Toska - Gruja edhe Burri (2009)
tyyp - Lendita Destani - Mos Me Prit (2009)
tyyp - Lori - Gjumit Ti Bjeri Viz(2009)
tyyp - Mahmuti Shyhretja Remizja - Ah Dashni (Album 2009)
tyyp - Meda - E kallum Podujeven
tyyp - Mihrije Braha Naim Abazi - Je Si Djell Je Si Han (2009)
tyyp - Remzia Nexhat Saranda Shpati Antigona - Jeton dashuria jone (Premier 2009)
tyyp - Sinan Vllasaliu - Mendjemadhe (Premier 2009)
tyyp - Sinani Ermali Sabria - Dea me Dashuri (Premier 2009)
tyyp - Smaijl Puraj - Luje Luje Belin Pak (2009)
tyyp - Viola - Ku ke rrushe
tyyp - Violeta Kukaj - Ratkoceri - Tash Shiko (2009)
tyyp - Esad Ademi - Von e Morra Vesh (2009)
tyyp - Jaseri - Tallava (Album 2009)
tyyp - Dona Nuk Te Kam Frik Zemer (2009)
tyyp - Faton Ukiqi - Dashuria Ime (2009)
tyyp - Nora Istrefi - Eke Nje Mike (2009)
tyyp - Vjollca Haxhiu - Nese Nuk Me Tregon (2009)
tyyp - Vjollca Haxhiu - Plas Plas (2009)
tyyp - Adelina Berisha Merre Ket Shpirt (2009)
tyyp - Adelina Tahiri & Miloti - Vuaj (2009)
tyyp - Bajram Gigolli - ne Deqan (2009)
tyyp - Beka feat. Naser Maqedonci - Kur na dul lulija (2009)
tyyp - Bitonia Vec Ne Dashuri (2009)
tyyp - Dhurata Haliti Kush Ka Qef Me Nejt (2009)
tyyp - Edi dhe Rifadia - Per nje dit per nje nat (2009)
tyyp - MC Qoppa - Arpagjikat (2009)
tyyp - Musli Kuqi - Me Ty (2009)
tyyp - Nusret Muqiqi-Vetem Un Te Njoh (2009)
tyyp - Papushi - Pritem Shpirt (2009)
tyyp - Shkurte Gashi - Vet Un Jam Dukat (2009)
tyyp - Valdeti - Krejt Me Pyesin (2009)
tyyp - Zajmina Vasjari - Nje Me Pak e Nje Me Shume (2009)
tyyp - Anila Lila - Kafe Muhabet
tyyp - Big Mama - Dac Me Pare Ndac Pa Pare
tyyp - Edi dhe Rifadia - Per nje dit per nje nat (2009)
tyyp - Lindor Krasniqi - Oj nan ti qe me rrite
tyyp - Machiato Band - Dy Here Me Vret
tyyp - Mahmut Ferati - Mendo (Album 2009)
tyyp - Meda - Dy Unaza (Premier 2009 )
tyyp - Mihrije Braha - Ti Nuk Je Shtepia Ime
tyyp - Noizy Ft. MC Kresha - Gangsta Gangsta
tyyp - Saranda - Vallja e Burrave
tyyp - Sinan Vllasaliu - Une me Jarana
tyyp - Vanessa - Amerika

 
   
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free